Türkçe English Arabic
Ana Sayfa | Site Haritası
Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi | www.investsanliurfa.com
Neden ?
Neden Şanlıurfa'da Yatırım Yapmalısınız ?
Nasıl ?
Şanlıurfa'da Nasıl Yatırım Yaparsınız ?
Kim ?
Kim Hangi Sektörde Şanlıurfa'da Yatırım Yaptı ?
 
Yasal Uyarı

Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi (YDO)’nin web sitesinde gerçek ya da tüzel kişilere yönelik herhangi bir teminat bulunmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu için gereken tüm gayret gösterilmektedir; ancak web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olması konusunda Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO’nun herhangi bir taahhüdü veya garantisi ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO, bu web sitesinin kullanılmasını sağlayan sunucuların hata, virüs ya da arıza içermeyeceğini garanti etmez ve bu tür tehditlere karşı yeterli düzeydeki koruma önlemlerinin alınmasına ilişkin sorumluluk site ziyaretçilerince kabul edilmiş sayılır.

Her ne koşulda olursa olsun, Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO, bu web sitesinden kaynaklanan veya bu web sitesinin ya da site içinde bağlantı verilen web sitelerinin kullanılması ile ilgili olarak ortaya çıkan arızi, dolaylı ya da özel herhangi bir menfi veya müspet zarardan veya ziyandan sorumlu değildir. 

Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO, bu sitede sağlanan bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

İşbu www.investsanliurfa.com isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman, belge, bilgi, veri, makale, program v.b. hakları saklıdır. Bu sitenin tamamının veya bir bölümünün, Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO’nun yazılı izni olmaksızın, herhangi bir şekil ve ortamda kopyalanması veya yeniden yaratılması veya başka bir site veya medyada yayınlanması veya başka bir yere taşınması kesinlikle yasaktır.

Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO ve “Logo”su tescilli olup, “Logo”nun koşullu ve sınırlı kullanımına ilişkin hüküm ve şart aşağıda verilmiştir:

Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa YDO’nun diğer kurum ve kuruluşlarla yürütmüş olduğu ortak faaliyet ve işbirlikleri çerçevesinde sadece işbirliğine konu amaç ve faaliyetler doğrultusunda “Logo”muz ilgili kurum ve kuruluşlarca kullanılabilir.

Yukarıda sayılan haller dışındaki kullanımlar, Ajansımızın yoğun emek sarf etmesi ve masraf yapması suretiyle elde ettiği haklı kurumsal kimliğini kullanmak ve/veya yararlanmak serbest rekabet ilkelerine aykırı, haksız ve zarar verici nitelikte olup hukuken yasaklanmıştır.

Aksi tutum ve davranış içerisinde bulunanlar aleyhine haksız rekabetin tespiti ve müdahalenin men’i ile maddi ve manevi tazminat davaları açılacağı, ayrıca gerekli mercilere suç duyurusunda bulunularak hukuki ve cezai yaptırımların talep edileceği, bu uğurda yapılacak tüm masraflar ile avukatlık ücretinin karşı tarafa ait olacağı hususu, Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yatırım Destek Ofisleri Yatırım Destek Ofisleri
İzin ve Ruhsat İşlemleri İzin ve Ruhsat İşlemleri
Yeni Teşvik Sistemi Yeni Teşvik Sistemi
Diğer Devlet Destekleri Diğer Devlet Destekleri
Bunları Biliyor muydunuz ! Bunları Biliyor muydunuz !
Faydalı Linkler Faydalı Linkler
E-BÜLTEN Size Ulaşabilmemiz İçin
E-POSTA ÜYELİĞİ
Ekle
Çıkar
T.C. Karacadağ Kalkınma Ajansı
T.C. Karacadağ Kalkınma Ajansı
Sanliurfa Sanayi ve Ticaret Odasi
Ana Sayfa | Yasal Uyarı | Site Haritası | Bize Ulaşın
© 2010 Invest In Şanlıurfa.